deska wibro

DESKA WYKONANA W TECHNOLOGII BETONU WIBROPRASOWANEGO

deska wibro – oferowana jest w wersjach o wysokości 20 cm, długościach 248, 250 i szerokości 5,7 cm.

nr katalogowy H L S waga pal/szt.
deska wibro 9.137 0,2 2,48 0,057 64 34 rys. tech.
deska wibro 6.109 0,2 2,50 0,057 65 34 rys. tech.

Deski wibro są alternatywą dla podmurówek wykonanych w technologii betonu samozagęszczalnego scc. Wysoka jakość produktu jest zapewniona poprzez zastosowanie technologii wytwarzania polegającej na wibrowaniu i ściskaniu/prasowaniu elementów. Charakteryzują się gładką obustronnie powierzchnią zewnętrzną o szarej barwie betonu wibroprasowanego w klasie C35/45.Deski zbrojone są atestowanym drutem żebrowanym w formie zgrzewanych siatek.

Deski łączymy ze sobą za pomocą łączników betonowych zgodnie z instrukcją montażu. W celu prawidłowego zabudowania podmurówki należy stosować się do instrukcji montażu i zaleceń Producenta.

Dla uzyskania innych kolorów niż kolor standardowy, deski można malować specjalnymi farbami do powierzchni betonowych, za pomocą natrysku lub wałka. Przed malowaniem konieczne jest oczyszczenie elementu z nalotu i kurzu, a następnie zagruntowanie roztworem gruntującym do powierzchni betonowych. Dla uzyskania jak najlepszego efektu i trwałości zaleca się impregnację podmurówki po jej zabudowaniu.

Uwaga! Ze względu na specyfikę cyklu produkcji elementów betonowych, mogą występować okresowe braki na magazynie. Zalecamy zamawianie produktów z wyprzedzeniem.