System Security – specjalnie dla zabezpieczenia obiektów przemysłowych posiadamy w ofercie produkcyjnej deski security. Jest to specjalna wersja podmurówki umożliwiająca trwałe połączenie desek z panelem, siatką ochronnego ogrodzenia. Podmurówki security mają zastosowanie przy budowie ogrodzeń: zakładów przemysłowych, jednostek wojskowych, lotnisk, obiektów sportowych i wielu innych, gdzie zachodzi potrzeba znacznego podniesienia bezpieczeństwa, pod kątem zabezpieczenia ogrodzenia przed próbami jego sforsowania poprzez odgięcie dolnej krawędzi siatki lub przęsła od gruntu lub podmurówki. Zastosowanie tego rozwiązania jest konieczne i ma ogromny wpływ na bezpieczeństwo chronionego obiektu.

Głównym, dodatkowym elementem tego systemu są zintegrowane w górnej poziomej płaszczyźnie deski tuleje gwintowane typu M8, umożliwiające wkręcenie haków lub innych elementów w celu trwałego połączenia podmurówki z przęsłem kratowym lub siatką. Rozwiązanie to jest estetyczne i profesjonalne w porównaniu z dotychczas stosowanymi (np: wystawianie z górnej krawędzi ucha z drutu zbrojeniowego lub wiercenie otworów w celu przełożenia uchwytu). Tuleje wyposażone w kotwy możemy zainstalować w dowolnej oferowanej przez nas desce (na etapie ich produkcji). Rozstaw i ilość tulei mogą być różne w zależności od potrzeb i stopnia zabezpieczenia.

Deski security łączy się w ogrodzeniu za pomocą standardowych łączników Uranos. System security doskonale łączy się z wieloma typami paneli ogrodzeniowych.

Deski security są produkowane wyłącznie na indywidualne zamówienie, w klasie betonu C35/45, w technologii betonu samozagęszczalnego SCC oraz zbrojone atestowanym drutem żebrowanym w formie zgrzewanych siatek.
Uwaga! Elementy systemu security produkujemy wyłącznie na indywidualne zamówienie. Zalecamy zamawianie produktów z wyprzedzeniem.