deska płukana

DESKA WYKONANA W TECHNOLOGII BETONU PŁUKANEGO

deska płukana – oferowana jest w wersjach o wysokości 20 i 30 cm, długości 250 i szerokości 5,7 cm.

nr katalogowy H L S waga pal/szt.
deska płukana 9.181,2 0,2 2,50 0,057 65 17 rys. tech.
deska kaseton 9.114 0,3 2,50 0,057 98 17 rys. tech.

Deska płukana oferowana jest obecnie w dwóch podstawowych wysokościach 20 i 30 cm. Odlewana z betonu samozagęszczalnego SCC, a następnie uszlachetniona w procesie produkcji poprzez wypłukanie lica deski w celu osiągnięcia zewnętrznej faktury żwiru. Do desek płukanych oferujemy dedykowane im łączniki płukane. Deski te są stosowane dla ogrodzeń frontowych. Deski zbrojone są atestowanym drutem żebrowanym w formie zgrzewanych siatek.

Deski łączymy ze sobą za pomocą łączników betonowych zgodnie z instrukcją montażu. W celu prawidłowego zabudowania podmurówki należy stosować się do instrukcji montażu i zaleceń Producenta.

Dla uzyskania innych kolorów niż kolor standardowy, deski można malować specjalnymi farbami do powierzchni betonowych, za pomocą natrysku lub wałka. Przed malowaniem konieczne jest oczyszczenie elementu z nalotu i kurzu, a następnie zagruntowanie roztworem gruntującym do powierzchni betonowych.

Uwaga! Ze względu na specyfikę cyklu produkcji elementów betonowych, mogą występować okresowe braki na magazynie. Zalecamy zamawianie produktów z wyprzedzeniem.