deska pełna 4

DESKA WYKONANA W TECHNOLOGII ODLEWU Z BETONU SAMOZAGĘSZCZALNEGO SCC

deska pełna 4 – oferowana jest w wersjach o wysokości 20 lub 30 cm, długości 250 i szerokości 4 cm.

nr katalogowy H L S waga pal/szt.
deska pełna 4 9.115 0,2 2,50 0,04 46 24 rys. tech.
deska pełna 4 6.102 0,3 2,50 0,04 69 24 rys. tech.

Deska pełna 4– nowa szczuplejsza (o grubości 4 cm) i lżejsza wersja deski pełnej  jest przeznaczona dla Klientów, którzy cenią sobie prostotę formy, solidność i nowoczesność. Wysokiej jakości, zapewnia wykonanie solidnej, podwaliny pod każdy rodzaj ogrodzenia. Charakteryzują się gładką obustronnie powierzchnią zewnętrzną o jasnokremowej barwie. Wykonane z betonu architektonicznego w klasie C35/45, w technologii betonu samozagęszczalnego SCC, zbrojone atestowanym drutem żebrowanym w formie zgrzewanych siatek.

W celu prawidłowego zabudowania podmurówki należy stosować się do instrukcji montażu i zaleceń Producenta.

Dla uzyskania innych kolorów niż kolor standardowy, deski można malować specjalnymi farbami do powierzchni betonowych, za pomocą natrysku lub wałka. Przed malowaniem konieczne jest oczyszczenie elementu z nalotu i kurzu, a następnie zagruntowanie roztworem gruntującym do powierzchni betonowych. Dla uzyskania jak najlepszego efektu i trwałości zaleca się impregnację podmurówki po jej zabudowaniu.

Uwaga! Ze względu na specyfikę cyklu produkcji elementów betonowych, mogą występować okresowe braki na magazynie. Zalecamy zamawianie produktów z wyprzedzeniem.